Audi RS3
2.5 TFSI RS3 Quattro | Pano | PPF | Keyless
Direct kopen, basisprijs: € 39.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.995,-
LEASEPRIJS: € 659,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 TFSI RS3 Quattro | Pano | PPF | Keyless |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 april 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.985 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 659,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TZ-522-J |
| Motorinhoud: | 2.480 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.490 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR